ביטוח לאומי

עורך דין בענייני ביטוח לאומי עוסק בתחומים שונים.
כמשרד עורכי דין הפונה לביטוח לאומי בשמכם,
אנו עוסקים בתחומים שונים באם חלילה נפצעתם או חליתם,
בין במסגרת העבודה ובין במהלך חייכם הפרטיים.

מומחיותו של עורך דין ביטוח לאומי מתחלקת לנושאים שונים כגון: תאונות בעבודה, מיקרוטראומה, נכות כללית, ניידות, תאום מול מס הכנסה, יכולות ניידות, אחד בני המשפחה הקטינים שנפצע או חלה, נפגעי פעולות איבה, זקנה, סיעוד. בנוסף, עורך דין ביטוח לאומי צריך לייצג גם לקוחות המעוניינים להגיש ערעור על החלטות של וועדות רפואיות כאלו או אחרות וכן לייצג את הלקוח מפני החלטות של בית הדין לעבודה, במידה ואלו אינן משקפות את המציאות או שמה נפל פגם בתוצאות החלטותיה. באם נפצעתם, חליתם או, כפי שצויין קודם, אחד מבני משפחתכם הקרובה סובל ממקרה שכזה, עורך דין ביטוח לאומי במשרדנו ייצג אתכם נאמנה, יקשיב ויסייע לכם על מנת לתת את הפתרון המהיר והצודק אל מול הסבך המשפטי והבירוקרטי שאתם נאלצים לעבור כדי לקבל את מה שמגיע לכם על פי חוק. על מנת להבין את הצרכים של לקוחותינו, אנו מסווגים את הנושאים השונים בהם לקוחות צריכים סיוע משפטי. עורך דין ביטוח לאומי בחברתנו צריך לדעת בצורה מקצועית לעסוק:

אמהוּת ולידה

הצורך בדמי לידה, מהי הזכאות למענק לידה ומה ההבדל בינה לבין קצבת לידה, כיצד מתמודדים מעסיקים כיום עם נושא שמירת הריון, מתי ואיך מקבלים קצבת ילדים וכדו´.

תחום התעסוקה

האם ומתי מוגדרת הפסקת עבודה, מהם התנאים לקבלת דמי אבטלה, האם כל אחד זכאי לקבל הבטחת הכנסה, מתי מוכרז עצמאי כפושט רגל וכדו´.

תחום מחלה או פציעה

מתי אנו מוגדרים כנפגעים בעבודה, מתי אנו מוגדרים כנפגעי תאונה בלבד, האם כל אירוע פח"א יחשב בפני הביטוח הלאומי כפעולות איבה, לאחר הפציעה או המחלה מתי אני זכאי לקבל שיקום מקצועי, האם רק במצב של מחלה ונכות, במידה והגעת למצב של נכות כללית מהם השירותים המיוחדים לנכים כיום, מה לגבי פתרונות של ניידות ושל שיקום מקצועי וכדו´.

תחום הצבא

מהן הזכויות של חיילי סדיר וחיילי מילואים.

הגיל השלישי

בגיל השלישי עורך דין ביטוח לאומי צריך לדעת לתמוך בצורה מקצועית לדרישות כגון: קצבאות זקנה, נושא השארים, דרישה לסיעוד וכן השאלה האם ביטוח לאומי צריך או יודע לתת ייעוץ לקשיש.

זכאות לדמי ביטוח

מבחינת דמי ביטוח שונים שהלקוחות עשויים וצריכים לקבל מהמוסד לביטוח לאומי באמצעות עורך דין ביטוח לאומי, מי ומתי זכאים לדמי ביטוח לאומי, מהם ומתי זכאים לדמי ביטוח בריאות, מה השיעור ולכמה יכולים להגיע הסכומים שמקבלים בסופו של דבר וכדו´.

חובת תשלום דמי ביטוח

האם כל אחד חייב בתשלום לביטוח לאומי, האם אנו יכולים להגיע למצב בו לא צריך לשלם יותר לביטוח הלאומי, האם אני, עורך דין לביטוח לאומי, אוכל לעזור לך לקבל פטור מדמי ביטוח או לקבל החזר דמי ביטוח וכדו´.

הפקת אישור לתיאום דמי ביטוח

עורך דין לביטוח לאומי יכול לסייע לכם בהפקת אישור לתיאום דמי ביטוח. מי נחשב עובד במשק בית, האם ניתן חד משמעית להגדיר מי נחשב מעסיק, האם ישנה הגדרה למי נחשב עצמאי, מהן הדרישות של ביטוח לאומי מעצמאי וכדו´. עורך דין ביטוח לאומי צריך לסייע בהגדרה ובהבנה על מי חלה חובת דיווח ותשלום, אופן חישוב דמי הביטוח ושעורי דמי הביטוח. תשובות לשאלות אלו ועוד יענו על ידי עורך דין ביטוח לאומי.

לקביעת פגישה אישית עם עו"ד ינון תמרי מלאו את הטופס וניצור עימכם קשר בהקדם

יצירת קשר

טלפון: 03-9044401

כתובת: רח' מוטה גור 9, קומה רביעית, פארק אולימפיה, פתח תקווה
yinonta@gmail.com

שינוי גודל גופנים